ILOCAMP 2018 (lato)

Karta uczestnika ILOCAMP 2018 lato

Udostępniamy kartę uczestnika warsztatów informatycznych ILOCAMP2018-lato.

 

Wypełnioną kartę ze wszystkimi podpisami należy zabrać ze sobą na obóz.

Rejestracja ILOCAMP 2018 lato (zmiany!)

Kolejny, XVII obóz informatyczny ILOCAMP (edycja letnia) odbędzie się w dniach 23.09 - 28.09.2018 r.

W tej edycji nastąpiły pewne zmiany. Najważniejszą zmianą jest to, że przyjmujemy na obóz jedynie 40 osób z zewnątrz i jedynie do grupy Olimpijskiej. Jest to spowodowane głównie tym, że mamy już aż 6 klas informatycznych w ILO (po 2 na rok), więc żeby nie przekroczyć naszych możliwości co do liczności grup oraz co do liczby osób na całym obozie, możemy przyjąć tylko wspomniane 40 do najwyższej grupy. 

Nastąpiły więc zmiany w procesie rekrutacji. Pierwszym krokiem będzie wypełnienie formularza, do którego link można znaleźć poniżej. W razie dużej liczby chętnych kolejnym krokiem rekrutacji będzie przeprowadzenie eliminacji na podobnych zasadach, jakie obowiązują podczas zawodów na obozie. Wszystkie informacje na temat kolejnych kroków rekrutacji do wykonania będą przesyłane na bieżąco na maila podanego w formularzu.

Zapraszamy więc na obóz osoby, które już mają pewne doświadczenie w programowaniu i czują się na siłach robić trudniejsze, olimpijskie zadania. Prawdopodobnie rozrzut trudności zadań będzie większy niż zwykle, ale nie zalecamy zgłaszać się na obóz bez znajomości podstawowych algorytmów (np. programowanie dynamiczne, algorytmy grafowe do skojarzeń, zaawansowane drzewa przedziałowe czy odwrotności modulo).

Uczniów przygotowujących się do konkursów programistycznych oraz do Olimpiady Informatycznej zapraszamy do centrum szkoleniowo - wypoczynkowego Proserwy i hotelu Albatros w Serwach, k. Augustowa. Zajęcia, jak co roku prowadzi prof. Ireneusz Bujnowski wraz ze studentami Uniwersytetu Warszawskiego - byłymi laureatami i finalistami Olimpiady Informatycznej w składzie: Maciej Hołubowicz, Mateusz Radecki, Mateusz Puczel, Rafał Maj, Paweł Charyło, Konrad Czapliński oraz Przemysław Jakub Kozłowski jako techniczny.

osrodek  nowe_galeria  IMG 9017

W ramach obozu naukowego zapewniamy:

 • całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), 
 • zakwaterowanie w budynku hotelowym w pokojach 2, 3, 4 - osobowych, 
 • opiekę wychowawczą i merytoryczną, 
 • zadania do rozwiązywania w grupie olimpijskiej (tylko jednak grupa)
 • codzienne omówienia zadań oraz wykłady
 • dostęp do sieci lokalnej (laptop przywozimy we własnym zakresie, warto też zabrać ze sobą listwę zasilającą).
 • w tej edycji są również przewidziane nagrody dla najlepszych uczestników!

Całkowity koszt obozu 750 zł.
(uczestnik dojeżdża na miejsce obozu na koszt własny)

Kolejne etapy kwalifikacji na obóz:

 1. Do dnia 25.08.2018 do godziny 12:00 wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego pod adresem: https://goo.gl/forms/o5Os0YWTXOqVDRJv1 (zmiana: formularz otwarty do wyczerpania miejsc). 
 2. Do końca dnia 10.09.2018 wpłata opłaty za obóz w wysokości 750 zł na konto bankowe:
  • Podlaskie Stowarzyszenie na Rzecz Uzdolnionych 
   Brukowa 2, 15-950 Białystok 
   09 1240 1154 1111 0010 1574 6033
  • oraz o wysłanie potwierdzenia przelewu na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. 23.09.2018 - początek obozu naukowego g. 13:00 (obiad).
 4. Dostarczenie wypełnionej i podpisanej karty uczestnika (osoby zamieszkałe poza Białymstokiem proszone są o przywiezienie wypełnionej karty ze sobą!): (karta pojawi się w późniejszym terminie)
 1. 28.09.2018 - zakończenie obozu naukowego 13:00 (po śniadaniu i rozdaniu dyplomów).

Przed obozem zachęcamy do treningu na zadaniach z poprzednich obozów, które dostępne są w serwisie SZKOpuł. 
Zadania z roku: 2010 i 2011.

poko  Obraz_003  Sala_konferencyjna

Wszelkie pytania prosimy kierować drogą elektroniczną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznie:
Iwona Bujnowska (kierownik organizacyjny obozu)
kom. 510 232 338